Почна сезоната во НФЛ, a тоа значи поголем избор за добитен полноќен тикет

Ќе се обидеме точно да ги прогнозираме двата натпревари од Националната лига во американскиот фудбал кои се на програмата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *