Почнува Европското првенство, нема подобро место од Рим за старт на фудбалското гладијаторство

Вечерва со интересен дуел на „Олимпико“ почнува за нас историското, ЕВРО 2020.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *