Почнува нова спектакуларна сезона во ЛШ: Барселона и Челзи вечер ќе ги бркаат духовите од минатото

ПСЖ прв фаворит за титулата, ќе игра и еден Македонец, а вечерва дербито е на „Камп ноу“, каде што гостува Баерн.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *