Подвиг на Ајнтрахт и збогум за Интер во Лигата на Европа

Бундеслигашот од Франкфурт му одржа фудбалска лекција на Интер на „Џузепе Меаца“, а со мајсторски лоб Лука Јовиќ донесе четвртфинале за германскиот тим.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *