Погба донесе одлука и ќе биде еден од најдобро платените играчи во фудбалот

Иднината на Французинот е јасна.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *