Погба и Лукаку на удар: Глупавите трикови не го спасуваат, која е улогата на Лукаку?

Поранешниот фудбалер на Манчестер јунајтед, Пол Инс, со остри критики ги нападна ѕвездите на „црвените ѓаволи“.

Слични вести...