Покетино: Ништо не е готово кога играте против Германци, Баерн е најдобрата екипа на светот

Менаџерот на ПСЖ вели дека неговите играчи треба да бидат цврсти, да го репризираат изданието од првиот меч и да играат тимски.

Слични вести...