Полни сали во НБА-лигата од следната сезона?

Раководството на најатрактивната кошаркарска лига во светот работи на случајот, современа технологија ќе ги врати работите во нормала.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *