Помалку лошите пеналџии на Барса обезбедија финале во шпанскиот Суперкуп

Вистинска драма имаше во Кордоба и во лоша пенал-серија играчите на Барселона сепак промашуваа помалку од ривалите од Реал Сосиедад и се пласира во финалето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *