Поминаа 3.300 километри и направија фантастична атмосфера (Видео)

Дури 5.000 навивачи на Ајнтрахт беа на стадионот во Лимасол.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *