Поради болната мајка, Кирјос најави крај на кариерата: Ова е мој последен турнир

Австралијанецот сака да биде што поблиску до својот родител

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *