Поради Коронавирусот одложена Ф1 трката во Кина

Иако има уште два месеци до трката, ФИА реши да не ризикува.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *