Поранешна ѕвезда на Астон Вила го исмеваше Лидс, па го „снема“ по поразот од 0:3 (Фото)

Го понесе одличниот старт на неговата поранешна екипа, но вечерва Алиоски, Бамфорд, Клих и сите останати играчи на Лидс беа тврд орев за непоразениот тим во првите четири кола

Слични вести...