Пораз на Спартанците, Турците беа пресилни во Скопје и славеа со 3:1

Гостинот и прв фаворит во нашата група славеше убедливо со 25:18, 18:25, 25:18, 25:12.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *