Поразот на Хетафе спречи доделување ваучери, денеска новите парови за Спортска прогноза

Шестмина прогнозери имаа шанса да погодат 11-ка, но Хетафе непријатно ги изненади против Елче.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *