Портланд водеше 15 разлика на полувреме, па Голден стејт покажа зошто е првак (Видео)

Вориорс со голем пресврт дојде до победа и водство од 2-0.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *