Порто му даде гол на Јувентус и по 19 секунди од стартот на вториот дел (Видео)

Неверојатно е тоа што му се случува на италијанскиот првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *