Португалија подготвува ново чудо против Норвешка

Најпријатното изненадување на ЕП уште пред една тешка мисија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *