Сите варијанти за пласман во нокаут фаза во ЛШ – Во лудо сценарио и Лајпциг и Манчестер ј. можат заедно во осминафинале

Денеска се играат последните натпревари од Е до Х групата, а се чека потврда на билет за три екипи, бидејќи веќе е познато дека Челзи, Севилја, Барселона, Јувентус и Борусија Дортмунд ќе играат во осминафиналето

Слични вести...