Поттик за Лацио – Шампионот е ранет и уморен, сега е шанса за подвиг

Италијанските медиуми веруваат во подвиг на Лацијалите за стоп на импресивната серија на Баерн од 18 меча без пораз во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *