Повредата на Бензема не е сериозна, ќе игра против Германија

Повратникот во француската репрезентација има доволно време да се подготви за премиерниот меч на ЕП.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *