Повредата на Халанд не е сериозна, Милионерите ќе мораат на реванш со Севилја без Санчо и Гереиро

Норвешкото чудо му даде два гола и на Баерн Минхен, но по стартот на Боатенг излезе по еден час игра и за среќа на Борусија сепак повредата е од полесна природа

Слични вести...