Познат боксер си ја убил жената, па ја фрлил од мост, сега му се заканува смртна казна

Откако било пронајдено телото, сам се предал на полицијата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *