Познати составите: Меси и Гризман против Роналдо и Мората на „Камп Ноу“, пеколот ќе биде во Германија

Барселона и Јувентус играат во првото место во групата, а Лајпциг и Манчестер меѓусебно ќе се „требат“

Слични вести...