Познато е кога ќе играат Интер и Хетафе во Лигата на Европа

Претседателот на шпанскиот клуб го откри датумот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *