Прави скандали каде и да оди: Врањеш се зафати со соиграч на паузата (видео)

Босанскиот фудбалер пред една година беше избркан од репрезентацијата поради љубовната афера со познатата српска пејачка Јелена Карлеуша.

Слични вести...