Пред „Енфилд“ се појави транспарент со поддршка за Клоп (фото)

Навивачите целосно му веруваат на Германецот и покрај лошите резултати на екипата во изминатиот период.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *