Пред неколку недели му почина таткото, а сега младиот фудбалер на Рома му најави на Мурињо дека ќе „шмрка“ дрога (ВИДЕО)

Ова нема да остане незабележано од португалскиот тренер и од „римската волчица“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *