Пред точно 16 години Меси го даде првиот гол, а и тој беше преубав (Видео)

На 1 мај 2005 година започна приказната за аргентинскиот виртуоз

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *