Точно пред 25 години Ел Феномено го даде еден од најдобрите голови (Видео)

Бразилецот Роналдо беше виртуозот кому сите му се воодушевуваа пред да дојде времето на Меси и Кристијано.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *