Прекинат меч од НХЛ- лигата, хокеар доби срцев удар (Видео)

Дефанзивецот на Сент Луис колабираше среде меч и веднаш беше пренесен во болница.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *