Прекрасен гест на Пеп Гвардиола

Еден од најдобрите фудбалски стратези на денешницата се вклучи во битката против Коронавирусот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *