Премиер лигата повеќе нема да се пренесува на Спорт клуб

Англиското првенство го менува ТВ-каналот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *