Премиер лигата вечерва доби нова потенцијална ѕвезда

Младиот Нигериец роден во Лондон првпат беше стартер, а даде два гола.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *