Прескромниот Канте сред рамазански пост го уништи Реал и стана херој на фановите на Челзи (Видео)

Канте има далеку поевтин автомобил од останатите играчи милионери, а човекот двапати го надигра најтрофејниот среден ред во ЛШ.

Слични вести...