Пресврт: Рамос се премисли, прифаќа и едногодишен договор за да остане во Реал

Очигледно не може да се замисли во ниеден дрес освен во белиот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *