Претседателот на ИОК на средба со нашите претставници во Токио (фото)

Бах му посака среќа на знаменосецот Георгиевски.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *