Претседателот на клубот се посрамоти: Го доведе кучето на стадион, а тоа втрча на теренот и го прекина мечот (Видео)

И на празни трибини има неочекувани инциденти на фудбалските дуели.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *