Претседателот Сејдини се извини за новиот дрес, Македонија нема да ја менува униформата за ЕП

Негативните реакции од јавноста ја натераа македонската фудбалска федерација да го повлече новиот дрес од употреба

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *