Примаат по 8 погодоци како од шега, еднаш „добија“ и шестка, време е за „седмица“ со квота 12.5 во Sport Life

Германскиот дуел од Регионалната лига Баерн е како погоден за сите мерклии кои се обложуваат на голови и на високи коефициенти.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *