Признание што ги шокира Англичаните: Навивав да испаднеме за да го судам финалето на ЕП

И навистина беше главен арбитер во мечот за титулата на Европското првенство во 2016 година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *