Проблем за Холандија: голманот Силесен позитивен на Ковид-19

Чуварот на мрежата на Валенсија ќе мора да ги пропушти подготовките.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *