Проблем за Украинците, одложен летот кон Букурешт

Наместо претпладнево, како што планираа, ќе мора да полетаат вечерва.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *