Прогнозер погоди дури 48 меча, уште два му фалеа за добивка од над 10 милиони денари!

Феноменален тикет кој веројатно на Благој ќе му донесе „утешна“ награда од 100.000 денари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *