Прогнозерите ги опи шармот на Бордо, шестмина имаат шанса за ваучер од 500 денари

Победата на Ленс на гости ја погодија само 7 отсто од играчите на Спортска прогноза, и тоа и ремито на Ајнтрахт против Штутгарт се најголемите причини што денеска не се чека „ајфон12“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *