Прогнозерите се опасни кога играат репрезентациите, приклучете им се во трката за „ајфон12“

Осмото коло на Спортска прогноза е специјално, со 13+2 натпревари од квалификациите за настап на Светското првенство во Катар, а рокот да одиграте со ваши прогнози е до утре, до 15 часот..

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *