Прогнозерите ви нудат екстра тикет во кој отскокнува квотата за реми на миланското дерби

За седумте денешни меча од понудата на Спортска прогноза, најголем дел од прогнозерите нудат квота од 491,8.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *