Прогнозирајте до 15:30 часот, бидете дел од трката за освојување Ајфон 12

Два меча од германското првенство кои започнуваат во 15:30 часот се дел од понудата во 33 коло на Спортска прогноза, па тоа е и последниот термин до кога може бесплатно да прогнозирате. Вкупно 13 мечеви од Топ 5 лигите се на понудата, а за Среќна 13-ка, односно погодени сите 13 парови главната премија е мобилен телефон Ајфон 12.

Доколку имате 12 или 11 погодени, ќе бидете добитник на вредносни ваучери од Sport Life во вредност од 1.000 и 500 денари. Денеска се играат шест меча од понудата, утре се уште шест дуели, а во понеделник играат Хетафе и Бетис со што ќе се комплетира ова коло.

- Оглас -

Најнови вести