Проработе португалската врска: Маестрална асистенција на Бруно, Роналдо стрела во мечот во кој израмни рекорд на Касилјас (видео)

Пеколната атмосфера на „Ванкдорф“ не им влијаеше на Ѓаволите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *