Проста математика – Ако Погба сака камбек во Јувентус, Старата дама ќе мора да му ги врати парите на Манчестер јунајтед

Црвените ѓаволи бараат отштета од 100 милиони евра, сума со која во 2016 година си ја платија грешката за да го вратат францускиот ас од Јувентус.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *